W tym tygodniu Pokemonem tygodnia jest Pawniard! 
Rejestracja 624
Jeżeli masz tego pokemona, lub Bisharp, zgłoś się do Administratora na PW, a otrzymasz 50$ oraz TM Mroczny Puls.
W tym miesiąc, pokemonem miesiąca jet Lombre !
Rejestracja 271
Jeżeli masz tego pokemona, lub Lotada, albo Lombre, zgłoś się do administratora na PW, a otrzymasz TM Lodowy Promień, oraz 50$.
Facebook
Pogoda
Pogoda 09.07. - 20.07 Bezchmurna pogoda pełna słońca, tylko co paręnaście godzin można dostrzeć malutką chmurkę. Słońca czasem nie wytrzymują nawet Ogniste i Trawiaste Pokemony, Lodowe Pokemony zaszyły się w lodowych jaskiniach, podobno niedaleko Parmani. Ziemne, Kamienne i Stalowe Pokemony siedzą w jaskiniach, wiele Pokemonów zaszyło się w zimne miejsca, lub wychodzą tylko w nocy. Pokemony ze zdolnością związaną ze słońcem rosną w siłę. Nawet grupka Castformów nie da rady zmienić takiej słonecznej pogody, a przydałoby się choć trochę deszczu.
Zapraszamy do wymiany Bannerowej, Ty wstawiasz nasz, a my tutaj Wasz.

Obecny czas to Sob Sie 13, 2022 6:27 pm

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.

Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z forum. Adres email jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdybyś zapomniał stare).

Klikając odnośnik Rejestracja na dole zgadzasz się na te warunki.